Eskişehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri Ödül Töreni gerçekleştirildi

TÜRKİYE TOPLUM HİZMETLERİ VAKFI (TOVAK) PROF. DR. YAHYA ÖZSOY TOPLUM HİZMETLERİ ÖDÜL TÖRENİ KÜRESEL SALGIN NEDENİYLE ÇEVRİMİÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri Ödül Töreni gerçekleştirildi
137 views
01 Ocak 2021 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı (TOVAK) Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri Ödül Töreni küresel salgın nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Törene; Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ali Ersoy, Özel Eğitim Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sezgin Vuran ve ödül kazanan projeleri açıklamak ve konuşmalarını yapmak üzere TOVAK Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mustafa Sağlam’ın yanı sıra çok sayıda öğretim elemanı, öğrenci ve Özsoy ailesi katıldı.

Prof. Dr. Yahya Özsoy’un aramızdan ayrılışının her yıl dönümünde yapılan ve bu yıl yaşanan küresel salgın nedeniyle çevrimiçi düzenlenen toplantıların ve ödül töreninin amacı hakkında görüşlerini dile getiren Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal şunları söyledi:

“Prof. Dr. Erdal: “Proje üreten gençler hocamızın anısını yaşatmak amacıyla ödüllendiriliyor”

“Hem değerli bilim insanı Özsoy’un eğitim alanındaki hizmetlerini anmak hem de başta öğretmen adayı öğrenciler ve diğer yükseköğrenim öğrencileri olmak üzere topluma hizmeti amaçlayan her çevreden toplum gönüllülerini desteklemek amacıyla pek çok çalışma yapılıyor. Bu anlayışla üniversitelerde okutulan Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında proje üreten gençler hocamızın anısını yaşatmak amacıyla ödüllendiriliyor. Bu toplantılar, Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı’nın desteği, Özel Eğitim Bölümü’nün çaba ve emekleri ile Özsoy Ailesi’nin katkılarıyla gerçekleşiyor. Dolayısıyla emeği geçen herkesi çabalarından ve çalışmalarından dolayı kutluyorum.”

TOVAK Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri Ödülleri kapsamında bu yıl 13’üncüsü verilen ödüller “Hizmet Ödülü” ile “Özel Ödüller” alanında sahiplerini buldu. Hizmet ödülü Özsoy Ailesi tarafından, özel ödüller de her yıla özgü olarak farklı kişi ve kurumlar tarafından karşılanıyor. Sonuç olarak yapılan değerlendirmelerde bu yıl bir proje Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmeti ödülü, bir proje Prof. Dr. Tahir Özgü özel ödülü, bir proje de Özel Eğitimciler Derneği Eskişehir Şubesi özel ödülü için uygun bulundu.

Verilen ödül kategorileri ise şu şekilde:

“Engelsiz Dershane” adlı 27 no’lu projeye TOVAK – Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri 2020 – Prof. Dr. Tahir Özgü Özel Ödülü .

“Bedenimi Seviyorum” adlı 30 no’lu projeye TOVAK – Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı Prof. Dr. Yahya Özsoy Toplum Hizmetleri 2020 – Özder Eskişehir Şubesi Özel Ödülü .

“Evim Okulum” adlı 17 no’lu projeye TOVAK – Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı Prof. Dr. Yahya Özsoy 2020 – Toplum Hizmetleri Ödülü.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.