Eskişehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Prof. Bilge 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı

PROF. BİLGE’DEN “1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜNÜ” MESAJI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Prof. Bilge 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı
67 views
30 Nisan 2021 - 17:29
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Uğur Bilge, ’1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü’ nedeniyle yaptığı açıklamada, “Emek, gayret, fedakârlık denilince akla ilk gelen meslek gruplarından biri de sağlık çalışanlarıdır” dedi.

Bilge, açıklamasında bütün çalışanların, emeğin ve alın terinin sembolü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutladı. Bilge, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

“Sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması adına her koşulda görev yapan sağlık çalışanlarımızın ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür. İnsanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve halkımıza daha sağlıklı bir hayat sağlamak için bütün zorluklara rağmen gece gündüz demeden onurlu ve kutsal bir görevi büyük özveriyle yerine getiren, sağlık çalışanlarımızı içtenlikle tebrik ediyorum. İnsanlık değerlerinin gelişiminde gayretleriyle, fedakârlıklarıyla emekçilerin ve emeğin yeri tartışılmazdır. Emeği ve alın terini kutsayan bir medeniyetin mensupları olarak bizler de emek bilincinin gelişimine önemli katkılar sunmuş bir milletin fertleriyiz. İşçinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını alması gerektiği bilinci ve terbiyesiyle hareket edildiğinde emekçilerin ve diğer toplumsal kesimlerin sorunlarının birçoğunun çözülebileceği kuşkusuzdur. Tüm dünyayı etkileyen Covıd-19 pandemi sürecinden geçmekteyiz. Bu zorlu süreçte ülkemizde hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımız oldu. Onlara Allah’tan rahmet ailelerine sabır diliyorum. Emek, gayret, fedakârlık denilince akla ilk gelen meslek gruplarından biri de sağlık çalışanlarıdır. Hekiminden hemşiresine, teknisyeninden hasta bakıcısına kadar bu ülke insanın sağlığını bir üst noktaya taşıyabilmek adına canla başla görevlerini ifa eden çalışanlarımız, bugün dünyada iftiharla bahsedilen sağlık sistemimizin de mimarlarıdır. Onlara bir meslektaşları olarak ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüm sağlık çalışanlarımızın ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.