Eskişehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi TED Eskişehir Koleji ile “Eğitim İş Birliği Protokolü” imzaladı

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ VE TED ESKİŞEHİR KOLEJİ ARASINDA “EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALADI

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Anadolu Üniversitesi TED Eskişehir Koleji ile “Eğitim İş Birliği Protokolü” imzaladı
221 views
14 Kasım 2020 - 12:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi ve TED Eskişehir Koleji arasında, çocukların akademik ve kültürel anlamda gelişimlerini sağlayacak “Eğitim İş Birliği Protokolü” imzaladı.

Rektörlük Senato Odası’nda gerçekleştirilen imza töreninde Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal ve TED Eskişehir Koleji Kurucusu Fatma Banu Kurt yer aldı. Eğitim adına imzalanan protokolde, Anadolu Üniversitesinin ilgili bölümlerinde ve birimlerinde TED Eskişehir Koleji öğrencilerinin ders almaları, etkinliklere katılmaları ve eğitim alanında iş birliğinin sağlanması amaçlanıyor.

Rektör Erdal: “Gençlerimizi, Üniversitemize kazandırmayı amaçlıyoruz”

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, iş birliği protokolü hakkında şunları söyledi: “Şehrimizin köklü eğitim kurumlarından olan TED Eskişehir Koleji ile üniversitemizin farklı fakültelerinde bu iş birliği dolayısıyla güzel çalışmalar yapacağız. Protokolün gençlerimizin hem üniversitemize hem de eğitim camiasına kazandırılması noktasında faydalı olacağına inanıyoruz.”

TED Eskişehir Koleji Kurucusu Kurt: “Anadolu Üniversitesi ile imzalanacak bu protokol bizler için çok önemli”

TED Eskişehir Koleji Kurucu Fatma Banu Kurt, ise protokol imza töreninde şöyle konuştu: “Bu iş birliğiyle çocuklarımızın üniversite yaşantısına başlamadan önce lise hayatında ve mesleki konulardaki eğitiminde destek vereceği için Anadolu Üniversitesi’ne ve Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Fuat Erdal’a teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın gelişiminde hem akademik hem de kültürel anlamda bu iş birliği bizler için çok büyük önem taşıyor.”

2 yıl sürecek olan protokol, öğrencilere öğretim üyeleri tarafından ders verilmesinin yanında; belli bir program çerçevesinde laboratuvar, atölye ve kütüphane gibi alanlardan yararlanılmasını, ders programında bulunan kulüp ve etkinliklerde üniversite öğrencileri ve öğretim üyelerinden destek alınmasını da içeriyor. Bu kapsamda öğrencilere destek verecek olan fakülte ve birimler arasında ise Devlet Konservatuvarı, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İletişim Bilimleri Fakültesi ile Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü yer alıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.